אודות המשרד

משרד עוה"ד פיני אביב נוסד לפני למעלה מ- 30 שנים ומתמחה במתן פתרונות משפטיים ייחודיים ויצירתיים לסכסוכים בתחום דיני המשפחה והירושה – הן בדרך של ניהול מו"מ וגיבוש  הסדרים מוסכמים; והן בדרך של ליטיגציה וניהול מאבקים משפטיים.

המשרד מטפל בכל סכסוכי המשפחה והירושה ובכלל זה גם בסכסוכים בין בני זוג נשואים וידועים בציבור; בתביעות לגירושין ושלום בית; בתביעות רכושיות לחלוקת רכוש, לפירוק שיתוף ואיזון משאבים; בתביעות הנוגעות לילדים קטינים (ולרבות: משמורת, אחריות הורית, חלוקת הסדרי שהייה והעתקת מקום מגורים של קטינים); בתביעות מזונות; בגישור; בעריכת הסכמים וצוואות; ועוד.  

עו"ד אביב, המטפל באופן אישי בכל לקוח, בוחר בקפידה את התיקים בהם הוא מטפל, מתוך רצון להעניק לכל לקוח את הטיפול המקצועי והאיכותי הטוב ביותר.

עו"ד אביב והצוות המקצועי והמסור המלווה אותו מודעים היטב לתפקיד המשמעותי והחיוני שיש להם במהלך הסכסוך (שלרוב מתאפיין בקשיים ואף בחיבוטי נפש שחווים הלקוחות), הנובע מהעיסוק בתחום הכאוב והמורכב של דיני משפחה. על כן, הלקוח עומד תמיד לנגד עינינו ואנו מתמקדים לכל אורך התהליך בהשגת הפתרון הטוב ביותר עבורו, תוך הבנה של צרכיו, ברגישות ובזמינות גבוהה.

המשרד מטפל בתיקי משפחה גדולים ומורכבים ונוהג לשתף פעולה עם אנשי מקצוע בכירים ולרבות: משרדי עורכי דין מסחריים מובילים ובולטים (בארץ ובחו"ל), רואי חשבון, מעריכי שווי,  פסיכולוגים ופסיכיאטרים, אקטוארים, שמאי מקרקעין, חוקרים פרטיים ועוד.

לאורך כל שנות פעילותו, המשרד היה אחראי לייצוג וטיפול בתיקים בעלי פרופיל גבוה של דמויות מפתח בולטות וחשובות (מהארץ ומחו"ל) ולרבות: אנשי עסקים, מנהלים בכירים במשק, אנשי ציבור, אנשי תקשורת, מובילים בשוק ההון, רופאים, אומנים ועוד.

משרדנו שומר על מיצוב מוביל ואיכותי לאורך שנים רבות והיה מעורב ביצירת תקדימים עקרוניים והלכות מנחות בתחומים שונים.

בין המשרדים המובילים בארץ
בתחום דיני המשפחה והירושה